kdo si hraje nezlobí


Volnočasové aktivity

Občanské sdružení připravuje volnočasové aktivity nejen pro své děti, ale i pro širokou veřejnost ve Slivenci. Uvažujeme o maratonu, výletu s piknikem, drakiádu, mikulášskou oslavu, vánoční dílničky, putování za pokladem, oslavu dne dětí atd.

K realizaci nejsou nejdůležitější finance, ale lidi. Bude-li o naše akce zájem není problém vymyslet další. Chceme aby se lidé ze Slivence lépe poznali a spolupracovali. Rádi přivítáme nové nadšence, kteří by nám dali nové podměty či pomáhali s přípravou a realizací dalších akcí.

Kontaky naleznete na těchto stránkách


 Lesní mateřský klub MEZI STROMY o.s.

občanské sdružení MEZI STROMY o.s. ve spolupráci s Lesy hl. m. Prahy, zahajuje od září 2011 provoz Lesního mateřského klubu MEZI STROMY. Klub nabízí každodenní program pro děti v předškolním věku (3–6 let) jako alternativu k předškolnímu vzdělávání. Místo našeho zázemí je přímo v zoo koutku v lokalitě Chuchelský háj.
Bližší informace o projektu naleznete na https://www.mezi-stromy.cz/
leták ke stažení zde


 

Chybný údaj v tisku
Omlouváme se za chybu v tisku, v časopise Mramor a Náš region je chybně uveden závod odrážedel 20.5.2012 Tento jsme letos neplánovali ani na něj OS Gama neobdržela dotaci. Naší příští pořádanou akcí je překážkový běh, v neděli 27.5.2012 od 15h na který Vás srdečně zveme. 

ČČK

Spolupracujeme s Českým červeným křížem v rámci výuky první pomoci. V červnu pro Vás připravujeme kurz První pomoc u dětí.  Kurzem Vás provede Jaroslava Marková oblastní řiditelka Českého červeného kříže pro Prahu.

Termín kurzu: 26.1.2013 9.00 - 13.00

Cena kurzu: 400Kč

Přihlášky zasílejte na hana.morstein@seznam.cz

V případě změny termínu Vás budeme včas informovat.